| anonim_4396 a întrebat:

Ce parere aveti de Telekom ca retea de telefonie? Eu vreau sa ma transfer de la Orange la ei deoarece au preturi mai convenabile la telefoane.

Răspuns Câştigător
| Peridava a răspuns:

Ia uite o parere: http://www.tpu.ro/......-trecut-1/

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

La Orange nu sunt oferte bune la telefoane. La telekom pot lua un Samsung Galaxy Grand Prime cu 1 leu la abonament de 12€ pe cand la Orange la abonament de 15€ un Samsung Galaxy Core costa 200 lei.

| Minimalistul a răspuns:

Telekom=preturi mari, calitate proasta. Niciodata nu-ti fa abonament de telefonie doar pentru telefon sau fa-ti dar doar in cazul in care gasesti telefonul dorit la un pret care sa nu fie dublu platit dupa 2 ani.

| DomnisoaraAtotstiutoareNikki a răspuns:

Iti propun sa nu faci aceasta greseala, deoarece la Orange dau promotie la telefoane dar nu e cea mai stralucita retea si dupa cateva luni de la abonament o sa-ti dea restante. Succes! :*