| Fernando9Torres a întrebat:

Lucrez 8h/zi(+2 libere). Locul de munca nu e un loc ce sa ma obosească fizic(sau mental). Vreau sa va întreb dacă știți ceva job-uri ce sa aiba program flexibil(adică atât cât lucri atât ești plătit). M-am gândit pe delivery(panda, glovo, etc) dar nu știu exact cum e și acolo. Deci dacă aveți ceva idei sunt bune venite

5 răspunsuri:
Bula
| Bula a răspuns:

Distribuitor de reclame, fluturase.

| DeyCj a răspuns:

Şi ce e rău în asta?
La Glovo şi similare eşti plătit cu comision din livrări.Cu cât mai multe cu atât iei mai mulţi bani.
Dacă vrei o meserie cu program flexibil, taximetrist, cu chirie dacă nu ai maşină. Acolo ai program flexibil.

| Fernando9Torres explică (pentru DeyCj):

Decât taxi mai bine uber...

| DeyCj a răspuns (pentru Fernando9Torres):

Sau Bolt happy

| DonAdrian a răspuns:

La delivery piata e super aglomerata, rar prinzi la inceput program asa cum iti trebuie.