| Carlos01 a întrebat:

Ma poate ajuta cineva cu aplicația revolut junior?
Mi-am făcut recent un cont cu ajutorul părinților, dar
1 cum pot adăuga contul in aplicația "portofel" (iphone)?
2 pot plăti, cu telefonul fără a avea cardul comandat?
Îmi pare rău daca pun întrebări stupide dar sunt paralel cu acest subiect

1 răspuns:
| ZyRRe a răspuns:

Nu stiu cum functioneaza revolut junior, dar daca ai cardul tau separat, incearca sa intrii in wallet, apesi pe adauga card - selectezi revolut si ei o sa iti deschida aplicatia revolut, de unde adaugi cardul. Mai departe, ca sa platesti cu telefonul doar deschizi aplicatia wallet cand vrei sa platesti - pui amprenta/codul si aproprii de POS. Asta e tot.