| Marius131415 a întrebat:

Mai dati-mi si mie o idee cum as putea sa fac bani online?

5 răspunsuri:
| RxTx a răspuns:

Cunosc o firmă care oferă bani ca să scrii recenzii exact ca și când ai fi clientul unor hoteluri restaurante bla bla bla primești lista dimineață pe care sa ii pupi si pe care sa ii injuri.
Pt a scrie a scrie o poveste ai cam 60 de secunde si pentru a completa ceva formulare gen inscriere pe un site mai ai 60 de secunde.
asa că la fiecare 120 secunde tu trebuie să ai o poveste inscrisă pe site-ul x y z n...
Despre bani dacă vrei iti platesti singur impozitele nu este o angajare ci o afiliere iti da bani treba ta ce si cum faci cu ei poti sa iti faci PFA sa ii declari.
Intr-o zi trebuie să ai postate 240 de povești iar pentru ele primești 80 lei bani in mână banii tăi bani curați.
asta inseamnă bani în mână 2400 lei/ lună
Banii se pot livra zilnic direct in cardul tău de debit.

| RealKing01 a răspuns:

Din Youtube poti sa faci bani, doar daca esti talentat si ai peste 1 milion de vizionari, daca nu te pricepi las-o balta.

| Palorma a răspuns:

Dacă știi sa programezi poți face bani din asta sau din YouTube.

| Stefgr a răspuns:

Daca nu ai asteptari la cine stie ce poti sa iti descarci aplicatia AttaPoll si sa raspunzi la sondaje.
https://attapoll.app/join/euzzf