| Almasanu_Alexandru_1996 a întrebat:

Maicamea a zis ca a primit o tranzactie de 4000lei si s-a dus la banca, de ce?

Răspuns Câştigător
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Sper ca ai pus intrebarea din nestiinta, nu pentru a te afla in treaba.
Tranzactia constituie un contract/intelegere intre 2 sau mai multe persoane.
Ce spui tu este primirea de catre mama ta a unei sume de bani, posibil s-o fi primit in urma unei tranzactii, efectuarii unui serviciu, vanzarii unui produs, etc.
Se poate ca s-a dus la banca pentru a ridica suma primita, dar ar trebui s-o intrebi pe ea, noi n-avem de unde sti.

4 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

De ce ce?

| sierra1 a răspuns:

O fi o surpriză sau o ghicitoare

| johnnny123 a răspuns:

Asteapta o secunda, ma loghez in contul mamei tale si-ti raspund imediat.