| al3exyo a întrebat:

Maine am un interviu la Mc Donald`s pentru postul de Manager trainee si as avea nevoie de niste sfaturi daca aveti in legatura cu acest post(ce inseamna, ce implica, etc, ), orice informatii sau sfaturi despre asta sunt bine venite!

3 răspunsuri:
| Ichnat a răspuns:

La orice interviu te duci, trebuie sa fi mandru, sa-ti spui calitatile si neaparat sa-ti negociezi bine salariul de la inceput... deoarece pe urma nu prea o sa vezi mariri extraordinare straight face

| Iulia_Andrada_1990 a răspuns:

Citeste aici poate o sa te ajute http://www.hipo.ro/......management

Bafta!

| ElizaAnaMaria a răspuns:

Pai e bine sa te duci.succes