| anonim_4396 a întrebat:

Mi-am cumparat vineri un LGKP502 si tot in ziua aia mi s-a si descarcatstraight face, ok l`am pus la incarcat... da` nu l`am lasat 8 ore sau cat se zice ca trebuie ca sa se formateze bateria:d, l`am lasat vo` 2-3 pana a aparut "baterie incarcata". Astazi iar mi s-a descarcat si l`am pus la incarcat. Eu is de vina?big grin ca nu l`am formatat? sau sa ma duc la magazinul de unde l-am cumparat sa ma 'plang'?big grin Merci frumos`!

1 răspuns:
| mariusrap a răspuns:

Dadalaughing trebuia sal lasi 12 ore d primele 3 oritongue asa se formateaza un tel ii vina ta dar poti sa meri si zici ca l-ai lasat cate 12 ore primele 3 incarcari si zici ca nu tine bateria sa-ti dea alta ca tio schimba