| lobont98 a întrebat:

Mi-am cumparat azi telefonul Samsung Galaxy mini 2 si nu stiu cat timp sa-l las la formatat. In jur de cate ore trebuie sa il las la incarcat sa se formateze cum trebuie?

Răspuns Câştigător
| underground05 a răspuns:

12 ore dar nu inainte de a epuiza bateria...un sfat pentru o viata mai lunga a bateriei, nu-l incarca daca bateria telefonului nu s.a consumat!

3 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| loveyouschatz a răspuns:

Buna! Pai te joci pana il descarci.Il inchizi si il lasi la formatat 1 singura data 12 ore.

| yourFanta a răspuns:

12ore,3cicluri