| PX732HG a întrebat:

Mi-am făcut card revolut, am văzut în aplicație ca se poate învestesti în tot felul de monede bitcoin și altele. Oare este vreun castig?

5 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Crypto pe revolut au comisioane mari de tot, nu merita

| doctorandus a răspuns:

Când spui investiție spui: pot să pierd toți banii.

| blackann a răspuns:

Eu am incercat si nu mi s-au parut deloc comisioanele mari, nu stiu de ce spun toti asta.
Dar ultima oara am facut-o in februarie, poate s-au schimbat lucrurile.
Acum folosesc doar Binance pentru asta.

| MorcovMajestic a răspuns:

Nu. Nu investi in nimic fara sa te informezi foarte bine ce faci acolo

| Moggy a răspuns:

Sa nu investesti niciodata in crypto pe revolut, e o mare țeapa. Au comisioane foarte mari si la depunere si la retragere. Iti recomand binance pentru trading cu bitcoin.