| GabrielGL a întrebat:

ce credeți de noul portofel Revolut pentru crypto monede bitcoin... Euro RON. revolut.com/r/gabrie75z9!

Răspuns Câştigător
| NicoMoon a răspuns:

Salut Gabriel, Revolut nu este un portofel Bitcoin/crypto. Au adaugat optiunea crypto sa fie si ei in trend.
Uite aici un link despre portofele. https://goanadupabitcoin.ro/category/portofele-bitcoin/
Majoritatea comunitatii crypto folosesc copay, mycelium, coinomi.

1 răspuns:
| behappy2019 a răspuns:

E super tare, il folosesc din aug. 2018, merita toti banii! Pentru transferuri internationale e bestial, din Germania am primit in 24 de ore...