| cretzufinish a întrebat:

Mi s-a blocat digipass-ul de la cardul de la ING (acela prin care verifica-i contul de acasa prin intermediul internetului). Nu ma intrebati cum am reusit. laughing Il pot debloca si singura acasa daca trimit un mail bancii cu aceasta problema sau trebuie sa ma deplasez tocmai la banca? Si inca ceva: trebuie sa platesc ceva?

2 răspunsuri:
| Irina a răspuns:

Mergi la cel mai apropiat sediu si ai pe hol, intre bancomate, un receptor. Il ridici si automat vei fi pusa in legatura cu cineva de la Bucuresti care te va ajuta, trebuie doar sa iti dai datele personale si sa ai digipass-ul la tine.

| twink a răspuns:

E simplu de blocat un digipass, functioneaza pe acelasi principiu ca si o cartela sim telefon, introduci gresit pin de 3 ori s-a blocat si poate fi deblocat cu un cod puk. Furnizarea codului de deblocare depinde de banca, fie mail, telefon sau trebuie sa te prezinti la banca. Recomand apel call center banca si te indruma