| M1h0i a întrebat:

Salut, dacă am retras pe cardul de debit niste bani de pe binance din crypto și mi au blocat cardul ce dovezi trebuie sa le dau celor de la banca pentru a-mi debloca cardul?

Răspuns Câştigător
| Catalin77945 a răspuns:

Te duci la banca si le explici situatia si ei o sa inteleaga, adica depinde si de banca dar eu asta faceam cand pateam si se rezolva usor

1 răspuns:
| doctorandus a răspuns:

Nu cunosc. Bancile au si functia de a combate spalarea banilor. Deci va trebui sa dovedesti ca a fost castig onest si nu rezultat al unor infractiuni.