| Girly97 a întrebat:

Neata! Mi-am schimbat recent cardul si recunosc ca m-am cam invatat sa completez cardul automat din Google Payments, sa imi confirm identitatea atingand senzorul de amprenta cu degetul si apoi sa introduc codul CVV de pe spatele cardului. Procesul asta de platit online a devenit cam robotizat si nu as dori sa se intample sa considerati ca cineva mi-a furat cardul daca din greseala introduc codul CVV al vechiului card blocat.

5 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Si noi ce trebuie sa facem in acest caz?

| RAY a răspuns (pentru darrio2007):

E trist sa ajungi sa fii atât de plictisit și sa pui asemenea întrebării pe TPU ))))))) gen ce ma fac dacă ma răpește un ozn va pot contactata pe voi, am baza în voi

suntserios
| suntserios a răspuns:

Noi nu consideram nimic, nici nu am aveam cum

Răspuns utilizator avertizat
| cfrtobias a răspuns:

Daca iti blochezi cardul nou mergi la banca noua sa iti deblochezi