| MariusUdrea a întrebat:

Neata TPU vreau sa va intreb cum pot face bani fara internet si calculator sunt minor si nu pot munci cum pot face bani

Răspuns Câştigător
suntserios
| suntserios a răspuns:

Sa faci bani din Youtube... inseamna cativa ani de munca serioasa si abia apoi ajungi sa castigi catva sute de dolari.

pentru bursa... baga mare

3 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Pai cum ai vrea sa faci bani fara munca?

| MariusUdrea explică (pentru suntserios):

De exemplu Youtube
poti face bani din asta
sau poti sa primesti bursa de la scoala dar nu am medi foarte bune

| suntserios a răspuns (pentru MariusUdrea):

Sa faci bani din Youtube... inseamna cativa ani de munca serioasa si abia apoi ajungi sa castigi catva sute de dolari.

pentru bursa... baga mare

| HRemus a răspuns:

Salut. Varianta mea... Tot ce trebuie sa faci e sa dai click pe reclame (dureaza 5-10 sec/reclama). E adevarat ca faci bani mai greu la inceput, dar pe urma ajungi sa cresti. Eu fac treaba asta de 1 an si iau pe luna aprox 100 euro (450 de lei). Cu cat inviti mai multi, cu atat castigi mai mult.
Asa ca te invit si eu pe tine pe site. Tot ce trebuie sa faci e sa intri pe link, si apoi sa dai click pe register. Iti faci cont si cred ca trebuie sa iti confirmi adresa de mail (trebuie sa fie reala). Reclamele se reinnoiesc o data/zi. Atat!
Spor la facut bani. Link:
https://www.neobux.com/? r=sik01

Pentru alte intrebari, trimite mesaj privat