| MihaiPaleologu a întrebat:

Niste site-uri de incredere, cu comision relativ redus de achizitionare de BTC (bitcoin)?

3 răspunsuri:
| doctorandus a răspuns:

Nu stiu, mai. Socoteste ca intre 30 si 100 USD este pura tranzactie de Bitcoin, la care ei isi adauga comisionul.

| doctorandus a răspuns (pentru doctorandus):

A, da: daca nu esti as in calculatoare Bitcoinul iti va fi furat rapid.

| MihaiPaleologu explică (pentru doctorandus):

Se poate stoca si pe harddisk, stick sau chiar hartie, eu te-am intrebat altceva si aberezi, o zi buna

| doctorandus a răspuns (pentru MihaiPaleologu):

Sa furi Bitcoin e mult mai usor si mai sigur decat sa furi din conturi bancare.

| localbtceu a răspuns:

Salut
este mai nou da bun.

Cu stima
Adrian
Cumpara si vinde bitcoin usor si simplu
Http://local-btc.eu