| anonim_4396 a întrebat:

Nu stiu daca este categoria corecta dar sa incepem...

Problema: as dori si eu un site ( roman) care se fac schimburi. de ex. dai telefon nokia pentru samsung. si altele
[[[ Cei care ma ajuta cu problema ^^ de mai sus ^^ primesc fundita ]]]

Vand Sau Dau la Schimb Pe Un Alt Telefon Mobil

Nokia n73 cu card 2GB inclus incarcator si USB

ID Yahoo! Messenger : redx_cs16@yahoo.com
cei interesati de schimb/cumparare add la id de mai sus!

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Incearca si pe tizo.ro

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Salut
exista publitim.ro
deci tastezi publitim.ro dai enter si ajungi pe site-ul acesta
iti creezi un cont gratuit, cu ajutorul adresei tale de e-mail, apoi postezi anunturile gratuite, sunt in numar limitat pe luna DAR un fiecare anunt e valabil 2 sau 3 luni.

| dcorneanu a răspuns:

Ai incercat pe okazii.ro?