| Renáta_Török_1995 a întrebat:

O florarie are drept sa vanda ciocolata? Sau aveti alti ideeu cum sa promovez un magazin de flori in ziua Febr.14?

2 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Ar avea dreptul doar daca in obiectul de activitate al firmei este prevazuta si vanzarea cu amanuntul a produselor alimentare.

| CataC a răspuns:

Buna

Pentru produsele alimentare sunt necesare alte avize, pe care n-are rost sa le obtii.

Poti incerca sa oferi un produs nealimentar... gen inimioare de plus mici, martisoare ca tot se apropie sezonul, ceva nu foarte costisitor.

S-ar putea totusi sa fie tarziu sa poti obtine o cantitate mare la un pret bun.