| liviuanonimus44 a întrebat:

O ideea de afaceri nonconformista?

6 răspunsuri:
Bula
| Bula a răspuns:

Un bar-pensiune strict pentru homosexuali. big grin

| RoCkKiD a răspuns (pentru Bula):

Nu prea e non-conformist + ca o sa te inchida imediat OPCul daca restrictionezi accesul pe baza orientarii sexuale.

| Bula a răspuns (pentru RoCkKiD):

In Romania se poate considera inca non-conformist.
Nu-l va inchide OPC-ul, daca faci doar cateva zile dedicate (3-4/saptamana), ei si asa nu var indrazni sa pateasca ca si in Police Academy... big grin

| Kogaion a răspuns (pentru RoCkKiD):

Din cate stiu eu, exista cateva baruri gay in Romania, deci cred ca iti va merge foarte bine, in ultimul timp am avut ca sa zic asa surpriza neplacuta sa aflu de foarte multe persoane sunt gay/lesbilaughing)

| RoCkKiD a răspuns (pentru Kogaion):

E o diferenta intre localuri frecventate preponderent de anumiti oameni si loalurile facute exclusiv pentru anumiti oameni. O sa iti treaca tongue

| Adib123 a răspuns:

Cimitir pentru animelele de companie. Uite aici si o descriere a afacerii http://3afaceri.blogspot.ro/......panie.html