| anonim_4396 a întrebat:

Paypal nu accepta cardurile din Romania? Am tot incercat sa adaug un card de la Bancpost si primesc un mesaj in care spune ca am o problema cu cardul, eu nu am nici o problema, la Payza imediat mia acceptat cardul.

3 răspunsuri:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Se accepta cardurile de Romania. Problema este daca banca acepta PayPal. Eu sunt la Raiffeisen si accepta cardul Visa si Mastercard.

| GabiDumitrescu a răspuns:

Contacteaza-i. PP accepta majoritatea cardurilor de la noi.

| MadalinM a răspuns:

Asta am întâmpinat și eu. Am un card visa electron la banca Transilvania am intrat pe contul din bt24 am observat ca am o plata blocata, către paypal, de 1usd. iar pe contul de paypal îmi apare o eroare de card, la verificare sa. chiar nu știu ce ar trebui sa fac? Daca am mai întâlnit cineva o astfel de problema să îmi arate și mie cum a rezolvat-o.