| nonamed a întrebat:

Paypal.
Vreau sa ma lamuriti si sa ma faceti sa inteleg ce este un cont paypal? Este doar un cont pe net prin care pot efectua plati sau este un cont ca cel de la banca si voi primi si un card paypal?

Răspuns Câştigător
| MadalinNedelcu a răspuns:

Paypal este un serviciu prin care poti plati diverse lucruri. La contul PayPal iti atasezi un card de credit sau de debit pe care deja il ai, nu vei primi vreunul.
Bafta!

| nonamed explică (pentru MadalinNedelcu):

Am card la raifainsenbank. IL pot atasa pe el fara alte complicatii?

| MadalinNedelcu a răspuns (pentru nonamed):

Da, este complet securizata pagina.

3 răspunsuri:
| Mihai_Laurentiu_1990 a răspuns:

Salut! Găseşti aici toate răspunsurile la nelămuririle tale. Cel mai complet ghid de paypal după părerea mea -> http://laurentiumihai.ro/cum-sa-faci-un-cont-paypal/