| wildlyon a întrebat:

Pe forex trading trebuie sa pun eu bani? Scuze daca vi se pare aiurea intrebarea... dar chiar nu stiu

3 răspunsuri:
| a1doru a răspuns:

Daca intrii pe DEMO, nu. daca intrii pe REAL[ceea ce nu te sfatuiesc], da.

| smart01 a răspuns (pentru a1doru):

De ce ai sfatui anti-real? happy Ai experiente neplacute in domeniu?

| Gamesiasi96 a răspuns:

Am descoperit recent un grup de Telegram dedicat tranzacționării cu aur și sunt impresionat de calitatea analizelor și semnalelor oferite acolo. Este o resursă valoroasă pentru cei interesați de piața aurului. Dacă dorești să te alături și să beneficiezi de aceste informații, te invit să te înscrii astăzi în grup! https://t.me/+r2rkQI3PQaxlOTg0