| OintrebareBuna a întrebat:

Salut, știe cineva câteva sau o carte buna pentru a învață analiza tehnica, forex trading cum as putea pune la punct toate aceste noțiuni? Pe net nu prea găsesc si bani de cursuri la diferiți experti nu prea am.

4 răspunsuri:
| AtomiX a răspuns:

Este un curs gratuit pe babypips. com dar este in engleza si explica in amanunt toti termenii, indicatorii etc. Este recomandat pentru incepatori sa se familiarizeze cu termenii si sa isi faca o idee despre piata

| Gamesiasi96 a răspuns:

Am descoperit recent un grup de Telegram dedicat tranzacționării cu aur și sunt impresionat de calitatea analizelor și semnalelor oferite acolo. Este o resursă valoroasă pentru cei interesați de piața aurului. Dacă dorești să te alături și să beneficiezi de aceste informații, te invit să te înscrii astăzi în grup! https://t.me/+r2rkQI3PQaxlOTg0

| PaulOla1 a răspuns:

Sunt multe metode pentru forex trading dar pentru mine cea mai buna metoda a fost sa folosesc un robot pentru forex.Il recomand tuturor! Il gasiti aici https://tinyurl.com/Forex-Trading1