| єχcєєℓ a întrebat:

Pentru cei care folosesc Libra Internet Bank, am înțeles că îți poți deschide card online. Am următoarea situație. O rudă care stă la țară și dorește să dețină un card ca toată lumea, pentru tranzacții, transferuri. Poate chiar și comenzi online. Care ar fi procedura pentru a depune bani în cont? Este nevoie să ridice totodată un card fizic? Să spunem că își face cont online, pot să îi transfer o sumă de bani în cont? Cam cât durează? Eu folosesc BT și BRD dacă ajută. Mulțumesc.

2 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Numai banca te poate ajuta, mergi luni dimineata la Libra Banck si intreaba i pe ei.

| dinaprilie a răspuns:

Se poate, tot ce ai zis acolo.