| AlbertoMiu95 a întrebat:

Pentru deschiderea unei firme mici exista finantare de la stat? Adica, doresc sa deschid firma nou cu un SRL si vreau sa stiu daca am posibilitatea de a apela la stat pentru sustinere, firma va fi pe baza de lucrari in instalatii electrice de joasa tensiune.

3 răspunsuri:
| Yuoia a răspuns:

Finantare exista. Dar ei schimba mereu conditiile, domeniul...
Mergi si te intereseaza. Daca esti si tanar, ai sanse si mai mari.

| AlbertoMiu95 explică (pentru Yuoia):

Da am 25 ani, si unde sa ma interesez?

| Yuoia a răspuns (pentru AlbertoMiu95):

Acum, eu nu stiu daca acest program mai este valabil. Dar citeste aici ca ai niste ghiduri si informatii bune: https://www.startupcafe.ro/......schema.htm