| SingleForOne a întrebat:

Platforma "capital.com" este de încredere? Doar dacă cunoașteți! Pe site spune că este o platformă de top din lume, însă abia am auzit recent de ei, prin advertising. Pe Youtube și căutări Google, abia dacă găsesc (sau deloc) recenzii despre ei.

4 răspunsuri:
| Dhdhhdhfhfh a răspuns:

Da este de incredere l-am verificat. Fundă?

| SingleForOne explică (pentru Dhdhhdhfhfh):

Detaliază. Discută despre asta.

| Dhdhhdhfhfh a răspuns (pentru SingleForOne):

L-am verificat pe scamadviser.com iar scamadviser.com spune ca site-ul este sigur

| SingleForOne explică (pentru Dhdhhdhfhfh):

De asta puteam să fiu sigur, pentru că, caut recenzii constant despre această platformă, deșii sunt puține. Doar 1-3 canale de Youtube, atât știu de ea. Mă refeream pe planul de tranzacții, experiențe, comisioane, fracționalități de tranzacții, etc.