| anonim_4396 a întrebat:

Poate sa scoata cineva bani prin Western Union pentru mine cu buletinul meu?

4 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Nu poate sa scoata, pentru asta ii trebuie o procura notariala autentica. Gandeste-te ca actul tau de identitate ar putea fi pierdut ori furat si banca ar fi buna de plata, daca ar da banii la altcineva decat destinatarul. Daca ii dai procura, nu este nevoie de actul tau de identitate. Numai bine!

| HaiHui4Ever a răspuns:

Daca te cunosti cu cineva de la ghiseu da, dar vezi ca e ilegal.

| luna a răspuns:

Nu.Este imposibil.Banii ii ridica numai beneficiarul.

| sephora a răspuns:

Nu se poate, decat personal. Se considera ca ti-a furat cineva buletinu