| anonim_4396 a întrebat:

am si eu o intrebare si sper ca ma puteti ajuta: am primit o suma de bani din strainatate prin western union pe numele meu. daca eu nu pot sa merg sa ii scot, pot da buletinul meu altei persoane sa scoata banii? multumesc mult!

4 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Poate sa mearga cu buletinul care ii apartine si codul ca sa scoata banii.

| anonim_8964 a răspuns (pentru mgtow):

Chiar daca banii sunt trimisi pe numele meu? poate sa ii scoata cu buletinul ei? fara sa aiba buletinul meu? mersi mult de raspuns

| mgtow a răspuns (pentru anonim_8964):

Atat cat are peste 18 ani poate.

| VirtualEinstein a răspuns:

Daca ai sub 18 ani nu merge sa ridici banii. Trebuie sa mergi insotit cu cineva care are 18 ani si cu buletinul lui merge sa ii scoti