| davidbuz_1713 a întrebat:

Pot renunta la clicknet fara taxe aditionale? Nu am implinit cei 2/3 ani de contract. Am si romtelecom fix si dolce dar vreau sa renunt la clicknet si sa raman cu celelalte 2 servicii. Se poate?

Răspuns Câştigător
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Se poate renunta la un serviciu dar va trebui sa platesti o despagubire. Citeste cu atentie contractul, mai ales in partea privind rezilierea din initiativa abonatului si daca nu te lamuresti adreseaza-te la Romtelecom si o sa afli tot ce vrei sa stii. Numai bine!

| davidbuz_1713 explică (pentru Ioandelasal):

Multumesc pentru ajutor.

1 răspuns: