| gherbevos a întrebat:

Pot să folosesc aplicația altei bănci decât cea la care am cardul?

7 răspunsuri:
regis
| regis a răspuns:

Poti, daca ai un cont deschis acolo cu mobile banking. Dar nu vei putea folosi aplicatia pentru a gestiona contul de la banca la care ai acum cardul, cel mult iti poti transfera banii de pe acel card in contul celeilate banci, utilizand functia de portare/magnet/adaugare bani samd (denumirea difera de la o banca la alta).

| darrio2007 a răspuns:

Si cu ce te ajută?

| gherbevos explică (pentru darrio2007):

Și cu ce mă ajută să-mi iau bt pay și să n-o pot folosi din cauza vârstei?

Răspuns utilizator avertizat
| Violleta2022 a răspuns:

Nu poti si oricum nu face nici un sens sa intri intr-o aplicatie unde nu ai cont.

sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Nu poți.

| ReddY25 a răspuns:

Nu