| Laysha a întrebat:

Pot trimite prin posta romana o suma de bani intr-un cont de raiffaisenn?

Răspuns Câştigător
| KodrutZ a răspuns:

L-ai ajutat mai mult de o gramada.
@Laysha: PR ofera servicii bancare prin ghiseele Banc Post (schimb valutar, transferuri Western Union, samd). Te duci si intrebi de transfer interbancar catre Raiff. Probabil o sa existe o oarecare taxa modica si cam atit.

1 răspuns:
| MiculFaraon a răspuns:

Da, cred ca poti, retin ca s unchiul meu a trimis acum vreo 3 luni o suma de bani dar nu mai stiu prin ce banca. Pa-pa

| KodrutZ a răspuns (pentru MiculFaraon):

L-ai ajutat mai mult de o gramada.
@Laysha: PR ofera servicii bancare prin ghiseele Banc Post (schimb valutar, transferuri Western Union, samd). Te duci si intrebi de transfer interbancar catre Raiff. Probabil o sa existe o oarecare taxa modica si cam atit.