| KaramiCa a întrebat:

Poti scoate bani daca ti i-a trimis cineva prin Western Union daca ai sub 18 ani? va rog.

Răspuns Câştigător
| gabylegionarul a răspuns:

Trebuie sa ai 14 ani impliniti, sa ai buletin, codul tichetului si numele celui ce ti-a trimis...

11 răspunsuri:
| loveyouschatz a răspuns:

Sigur 100 la suta ca nu. intreaba la banca si o sa imi dai dreptate. pierde persoana care iti pune banii aiurea

| gogonica a răspuns:

Nu poti trebuie sa ai 18 ani :* funda?batting eyelashes

| KaramiCa explică (pentru gogonica):

Esti sigura?sad

| gogonica a răspuns (pentru KaramiCa):

Da,pentru ca si sora mea este in strainatate si eu inca nu am 18 ani si acum ceva timp vroia sa imi trimita bani fara sa stie ai mei si mi-au zis la banca, ca trebuie sa am 18 ani sad sorry

| XxOrionxX a răspuns (pentru KaramiCa):

Nu neaparat trebuie sa ai codul de la ticket. Dai funda?:X

| KaramiCa explică (pentru XxOrionxX):

Sigur?sad unu zice cv.unu alcv...deci,ce?sad

| KaramiCa explică (pentru XxOrionxX):

Sigur?sad unu zice cv.unu alcv.deci,ce?sad

| gabylegionarul a răspuns (pentru gabylegionarul):

Deci poti 100%

| XxOrionxX a răspuns (pentru KaramiCa):

Poti 100% daca ai buletin intra si pe net si cauta ai sa vezi dai funda?:Xbig grin

| gabylegionarul a răspuns (pentru KaramiCa):

Trebuie sa ai 14 ani impliniti, sa ai buletin, codul tichetului si numele celui ce ti-a trimis...

| Ancuta_Preda_1985 a răspuns:

Poate sa imi spune cineva daca exista un termen limita in care sa imi scot banii de la wester union?

| KaramiCa explică (pentru Ancuta_Preda_1985):

Nu exista termen limita!