| margaelena07 a întrebat:

Pune cineva reclame pe bloguri si face bani cu asta? Ma poate ajuta si pe mine? Sa imi arate exact cum se face?
Dau funda daca merge

3 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Da, aia care au bloguri cu mii de vizite unice pe zi. Iti faci un cont adsense, te rogi sa fii acceptat si apoi pui codul pe site la tine.

| margaelena07 explică (pentru suntserios):

Codul de unde îl iau?

| suntserios a răspuns (pentru margaelena07):

Https://laurentiumihai.ro/ghid-adsense-cum-sa-faci-bani-pe-net/#pas4

Prima data iti faci cont adsense si iti inscrii site ul. Daca va fi acceptat vei primi si codul. Inca odata, daca nu ai un. minim de vizite unice pe zi... de ordinul sutelor macar, te chinui degeaba