| Georgensken a întrebat:

Să-ncep deci,am luat un cod reîncărcabil de Orange și nu știu unde văd care este "seria cartelei",mă gândesc că este "Serial" dar nu sunt sigur, vă rog dacă puteți să mă ajutați! ^^

1 răspuns:
| anonimg a răspuns:

Sa inteleg ca este un bilet din acela lung scos de la aparatele acestea: http://urbo.ro/......-87687.jpg
Sa stii ca si eu ma cam incurcam la asa ceva. Daca ai posibilitatea suna la relatii cu clientii si ei te vor ajuta. Ba inca le poti spune codul si iti vor reincarca ei cartela fara sa te mai chinui tu sa bagi codul. Ei iti vor spune si care este codul.
Daca nu poti lua legatura cu nimeni, atunci poti baga oricare dintre acele coduri(vezi sa nu gresesti o cifra).