| BuBu_2524 a întrebat:

Buna, ma puteti ajuta si pe mine? plss... Dau funda:X ( am o cartela de cosmote[am primit`o] si nu stiu nr de tel, nu stiu cod puk, pinsad, se poate afla cumva nr de telefon cu seria sim de pe spatele cartelei? plss ajutati`ma)

4 răspunsuri:
| Cella a răspuns:

Suna la servici cu clienti este acolo o "ramura" din cate stiu eu aflarea codurilor sau a numarului de telefon propiu
cius:X

| anndrada98 a răspuns:

Pai ii foarte usor sa iti aflii nr de telefon... suna pe cineva la care ii cunosti nr de telefon i-ar aceea persoana care v-a primi apeleul iti v-a vedea nr de telefon si ti-l poate arta tie. daca vrei puneti-l in agenta telefonica sau scriel undeva pentru a nu-l uita... succes happy

| AndreeaCrys a răspuns:

Suna la 1234

| roxana_5079 a răspuns:

Suna la relatii cu clientii, iar ei iti vor da toate detaliile...am patit si eu asa si am sunat de pe alt nr la ei si s-a rezolvat.happy