| anonim_4396 a întrebat:

Buna TPU :*! am si eu o intrebare urgenta. pot sa schimb niste monezi de 50 de cent in lei la un schimb valutar? Help Mee! Am inteles ca numai de la 1 euro in sus se poate straight face

Răspuns Câştigător
| totEU_9066 a răspuns:

Se poate la western union happy eu am schimbat 5.50 euro
big grin si mii i-a schimbat, nu-ti face problemewinking du-te la western sau daca nu se mai schimba la western poti sa te duci la banca acolo 100% tii schimba happy funda big grin

2 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Dacă nu, mergi la Banca Națională a României de la tine din oraș!
Pa, pa.

| anca174 a răspuns:

Eu am vrut sa schimb de 1 euro si de 2 si mi-a zis ca nu aceepta numai bacnotehappy acum nu stiu ce sa zic du-te si intreaba nu pierzi nimic