| LohneheriusAy a întrebat:

SALUT TPU! Am o intrebare. Stie cineva ce valoare are criptomoneda PI? Recent am vazut pe net ca numai un PI valoreaza undeva la 62 $, iar eu am vreo 400 minate si parca imi e greu sa cred ca pot obtine o suma atat de mare din aceasta criptomoneda. Mulțumesc anticipat! Dau fuundaa!

1 răspuns:
suntserios
| suntserios a răspuns:

PI ala pe care l-a minat tu valoreaza mai nimic
$0. 004701 USD mai exact.

Exista o alta moneda PI lansata acum 1 luna pe piata care e in jur de 66$, singur nu are legatura cu proiectul PI pe care il minau toti acum cativa ani.