| SNOWTIGER a întrebat:

Sal TPU dau funda plus vot la tot vreau sa-mi iau o bicicleta cu 5 milioane si nu stiu cum sa fac rost de bani imi ziceti voi daca stiti vreo metoda multumesc

6 răspunsuri:
| TeodoraMaria98 a răspuns:

1.Pai te`ai putea face reprezentant la Avon, Oriflame, Lady's
2.Sa iti iei alocatia in fiecare luna si nu cheltui decat maxim 20 lei
3.Ai putea sa speli masinile parintilor, vecinilor cu 5 lei
4. Poti sa imparti pliante
5.Sa plimbi caini vecinilor
6.Sa faci bratari si sa le venzi
7. Daca stai la tara ai putea sa mergi la oras sa cumperi chestii ieftine si sa le vinzi mai scump
8.Vindeti lucrurile mai vechi:haine reviste jucarii postere
9.Incearca sa economisesti curentul, apa
10. Daca stai la curte si ai gradina culege legume si fructe si vindele
11.Sa te angasezi la McDonald
12. Daca te pricepi la pictat desenat fa desene si vindele(daca ai cui)
13.Da meditati copiilor mai mic
Pai bafta la facut bani!
O zi buna!

| xBya a răspuns:

Intreaba`ti vecinii daca n`au nevoie de prestari servicii pe bani, bineinteles. Eventual spune`le de scopul tau si poate vor fi mai indulgenti.

| NicollHellen a răspuns:

Daca sunteti interesat/a de un job part-time ca si reprezentant sau distribuitor vanzari astept Cv -ul dvs la urmatoarele adrese de e-mail: locurimunca80@yahoo.com si ladys. business@yahoo.ro! De asemeni sunt permise si Cv-urile persoanelor ce doresc joburi in alte domenii.(Cv-urile dvs vor fi tinute in baza noastra de date pentru a va putea contacta daca se gasesc oferte disponibile)

| CartofulFred a răspuns:

Prostitueaza-te. Banuiesc ca ar trebui sa strangi banii destul de repede.thinking

| SamyArdy a răspuns:

Daca vrei sa castigi bani seriosi pe internet fara investitie proprie :)
http://cum-faci-bani-seriosi.blogspot.ro/

| Husac_Vasile_1979 a răspuns:

In mod normal banii se fac prin munca...sau tii dau cei care muncesc...adica parintii, daca au si daca meriti. daca nu au atunci i-ati una uzatahappy