| qrage a întrebat:

Voi ce parere aveti despre emisiunea Ora de Business de pe TVR2?

Răspuns Câştigător
| gigite a răspuns:

Contine cea mai buna informare, si cu o prezentare serioasa si profesionista!

| qrage explică (pentru gigite):

Dupa mine este cea mai profi, desteapta, corecta si mai tare emisiune de pe piata media la ora actuala. imi placea si In gura presei a lui Mircea Badea, dar cred ca l-a luat pe Badea happy

4 răspunsuri:
| gigite a răspuns:

De multe ori o vad in reluare,,,,, si cu o prezentare serioasa si profesionista!

| gigite a răspuns:

Mirciulica Badisor! De multe ori o ia si pe "aratura", si nu are expertiza si competenta lui moise guran.

Parerea mea.

| Edw08 a răspuns:

Destul de interesantă.dar puţin plictisitoare big grin