| anonim_4396 a întrebat:

Sall all!:X Am si eu o intrebare.big grin Unde pot gasi un job part-time daca am doar 15 ani?big grin [p. s.-vreau sa strang bani pentru vacanta de varabig grin] app undeva in bucurestihappy

Răspuns Câştigător
| Bez3a a răspuns:

Poti sa cauti oamenii care impart pliante si vorbeste cu ei.se castiga in jur de 50 lei pe zi si lucrezi maxim 4 ore. funda?

3 răspunsuri:
| Jenn002 a răspuns:

Pai te angajezi undeva in mall.sau dai pliante pe strada.in mall poti face reclama la produse.e o treaba simpla dar se plateste destul de bine

| 1People a răspuns:

1 la mana esti minora nai voie sa ai un jobwinking 2 la mana ai putea vbi cu parintii tai in felul urmator Mama/Tata... pot sa fac anumite lucruri prin casa /curte/etc iar voi sa ma platiti eu cam asta folosescthinking fundita:X?

| danafatu a răspuns:

Buna! Poti sa imparti pliante, sau te poti inscrie ca reprezentant Avon. Trebuie doar sa ai tot timpul brosura la tine, in clasa, sau cand te vezi cu prietenele. Ca sa iti faci idee despre castiguri, iti spun ca la o comanda de 750 de produse Avon, tie iti ies 300 lei profit. Daca esti interesata, da-mi add la dana. fatu; sunt din Bucuresti. Bafta!