| Ioscaa1 a întrebat:

Sall.am o intrebare pentru cei ce folosesc MAILDIRECT cum este faci bani cat de cat? cam cat dureaza pana fac primi 50 de dolari cum extrag banii.

3 răspunsuri:
| Ioscaa1 explică:

Eu m-am inregistrat acum cateva ore si de asta am intrebat ca sa stiu cam cum sta treaba cu maildirect.Eu sunt minor am 17 ani cand am dat sa creez contul mi-am scris data mea de nastere adevarata nu ca as avea peste 18 ani pot sa particip chiar daca nu am 18 ani?

| Bogdanovici24 a răspuns (pentru Ioscaa1):

De participat poti dar nu stiu in ce masura vei primi banii prin transfer bancar(ma gandesc ca nu ai cont la vreo banca)...vezi termenii si conditiile pentru a te lamuri.Bafta!

| George_Popescu_1988 a răspuns:

Inscrie-te pe acest site: http://www.socialtrade24.de/? ref=8077

Poti castiga bani doar sa dai like-uri pe facebook, like la poze, subcribe si multe alte solutii de facut bani.Conversia este foarte simpla la 50 de banuti obtii un 1 euro.eu deja am facut o cerere de retragere.Bafta la facut bani.