| Vlad943 a întrebat:

Am 19 ani si am o problema.Eu stau in Spania de 10 ani, si in fiecare vara merg in vacanta in Romania.Anul asta o sa stau mai putin, si asi vrea sa imi caut de munca cand ma intorc. Problema este ca nu am muncit niciodata pentru ca aproape in fiecare an imi petrec toata vara in Romania si restul anului invat.In ziua de azi fara experienta nu prea gasesti nimic si la ora actuala nici situatia Spaniei nu e prea buna xD si eu am foarte mare nevoie de bani.Voi cum ati inceput, ce imi recomandati sa caut si unde? Va multumesc

1 răspuns:
| andra181988 a răspuns:

Cu o practica de vara platita sau ne platita-- atentie la o firma care intentioneaza sa si angajeze dupa terminarea practicii.