| Narcyss_Narcyss_1999 a întrebat:

am făcut comanda ieri,joi, 10.11 de un dslr pe altex în jur de ora 10 și as vrea sa știu când ajunge pKate ajunge mâine, sâmbătă, 12.11. dacă nu când. Funda

3 răspunsuri:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Depinde unde stai. Oricum daca ajunge, ajunge maine pana la ora 12:00. Daca nu, Luni.

| RaduAlx a răspuns:

Cel mai probabil maine sau daca nu poimaine.Cred ca daca esti din Bucuresti iti va ajunge mai repede

| DanaB22 a răspuns:

Daca stii ID-ul comenzii tale poti intra pe http://altex.ro/sales/guest/form/ si sa vezi unde iti este comanda. Eu cand mi-am comandat un telefon de la altex am pus comanda pe data de 09.06. 2016 ora 10 cred ca era si l-am primit in 10.06. 2016 in jurul orei 13. Sper sa iti fie de folos.