| Zuzumilk26 a întrebat:

Am dat comanda ieri de un Samsung s9 plus de pe Altex.
Oare va ajunge până Mâine?

6 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Depinde ce serviciu de livrare ai ales. Cel mai ieftin dureaza intre 2-3 zile sa ajunga

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da m

| DanielIlie a răspuns:

Http://phonemix.ro/......urple.html Te ai grăbit... Ai dat prea mult la Altex.

| Simpatic a răspuns (pentru DanielIlie):

Da dar altex e o firma mare si cunoscuta iar acel site obscur...cand vei avea nevoie de reparatie pe garantie iti vor inchide telefonul in nas;(
iar tu ne-ai dat un link catre un tel S9 simplu el a comandat un S9+ (plus), nu este acelasi lucru!

| DanielIlie a răspuns (pentru Simpatic):

Corect, ai dreptate, îmi pare rău că m-am înșelat... Să l stăpânești sănătos, o zi bună!