| anonim_4396 a întrebat:

Sall TPU, as vrea sa deschid o mica afacere si m-am gandit la o sala de fitness.As vrea sa stiu si eu cam cat ar costa o sala de fitness buna si ce sfaturi imi puteti da. (scuzati categoria dar chiar as vrea sa primesc niste raspunsuri)

4 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Mult succes.Categoria fiind gresita, intrebarea va fi mutata.

| NooN3 a răspuns:

@ivancea2 tu n-ai ce face omule? Postezi si tu ca sa ai posturi sau asa gandesti tu? Daca stii zici, daca nu nu! P.S Nu as stii... dar cred ca, cateva sute de milioane (parerea mea)Mult noroc cu afacerea ta daca o sa aihappy

| Gabriel_Puican_1991 a răspuns:

Spatiul, amenajarea, normele de igiena si siguranta, aparatele... astea te vor costa incredibil de mult! E totusi o afacere profitabila, iti vei recupera investitia... dar vb de cel putin 10000Euro (spatiu inchiriat)

| Dodos a răspuns (pentru Gabriel_Puican_1991):

De spatiu nu imi pun problema desii stiu ca e foarte important pe mine ma interesa aparatura cam la ce pret as putea sa o gasesc...