| PaulMPIC a întrebat:

daca detin o pagina de facebook si am dat promoveaza pagina si acolo imi apaere: Ne darorezi suma de 117, 53 lei daca nu o platesc are ceva specific ca am introdus codul cardului bancar dar contul este gol happy deci se intampla ceva daca nu platesc? Funda!

2 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Vei ramane cu o datorie pe contul respectiv. Datoria se va plati cand vei pune bani pe card sau cand vei vrea sa inchizi contul.

Oricum la un moment dat banca te va trage de urechi ca se aduca datorii acolo

| Jipa95 a răspuns:

Iti pune proprire pe salariu in caz ca lucrezi ai peste 18 ani. Dar oricum gasesc ei si acul in carul cu fan sa-ti opreasca din banii aia.