| MusicGabyBoy a întrebat:

Ma tot bate mama la cap sa ma apuc de freelancing...ca are ea o colega care fiul ei e freelancer si castiga bine.
Problema e urmatoarea:am intrat pe site-uri de freelancing si nu stiu ce sa fac...adica imi fac cont si nu stiu ce trebuie sa fac mai exact ca sa primesc bani.
Daca m-ati putea ajuta cu un sfat sau orice as fi foarte fericit.
Funda.

3 răspunsuri:
| CM7YRE a răspuns:

Http://intimp.ro/forum/viewtopic.php?f=7&t=11
Incearca sa citesti asta, e la fel cam pentru orice site de freelancing.

| Sweety27 a răspuns:

Lasa-mi un mesaj privit si te pot ajuta eu sa creezi cont si sa prinzi contracte.

| alexutzu1981 a răspuns:

Freelancing-ul e un domeniu foarte vast. Ce anume vrei sa faci ca si freelancer? De regula in IT si limbi straine(traduceri) se castiga cel mai bine ca sunt cele mai cautate domenii de freelance.