| Mihai_David_1998 a întrebat:

Salll all. am 13 ani si vreau sa strang niste bani happy nu pot cere de la parinti ca sunt divortati crying si mama nare job momentan spuneti-mi va rog ceva moduri de a strange bani
( fara glume proaste si stiti voi) dau fundawinking

Răspuns Câştigător
| Camiiimm a răspuns:

Poti sa castigi si tu bani, dar si mama ta. Puteti sa va faceti reprezentanti la oriflame. Deoarece tu ai doar 13 ani, te poti face pe numele mamei tale. Ea strange comenzi, si pune o comanda[comisionul din comanda respectiva ii revine ei] iar tu, la scoala sau prieteni strangi alta comanda[comisionul din comanda ta iti revine tie]. Astfel poti face si tu dar si ea niste banuti. Daca te intereseaza, iti pot da mai multe informatii daca da'i add sau trimiti un mail la : m.camiii@yahoo.com. Chiar eu te pot inscrie. Sper sa-ti fi fost de ajutor.

1 răspuns:
| superdorex a răspuns:

Salut, la varsta ta inca frageda nu te va angaja nimeni sa stii, dar iti dau un sfat, ai avea totusi o sansa daca te duci la unul din supermarketurile mari si ii rogi sa te lase sa imparti pliante cu reclamele si produsele lor in oferta! E un inceput! Iiti urez mult noroc!