| anonim_4396 a întrebat:

Salut! Acum câteva zile ca urmare a unor mailuri primite din partea Paypal cu privire la "claim your 5€ reward ", am intrat in cont, am dat pe claim, ulterior acei 5 euro mi-au intrat in balance-ul contului de paypal. Ulterior am vrut sa îmi închid contul însă nu puteam pentru ca aveam in balance acei 5 euro primiți de la PayPal drept reward. Așa ca am transferat acei bani pe cardul meu de debit asociat contului de paypal pentru a putea inchide ulterior contul. Menționez ca nu aveam pe cont niciun ban in afara de acea suma de 5€ primiți de la ei ca reward. Este vreo problema faptul ca am retras acei 5 € de pe cont pe cardul meu de debit?
Multumesc!

Răspuns Câştigător
| iulianr a răspuns:

Nu e nicio problema. PayPal e o companie serioasă, nu îți lua acei bani înapoi. Odată primiti, sunt ai tai și faci ce vrei cu ei.

3 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Paypalul nu trimite asa emailuri, asta cred ca-i scam.
Paypalul iti da bonusuri la cumparaturi care se aplica si se scad din pretul produsului cumparat.

sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Nu.

| mastadont a răspuns:

Nu e nici o problemă, că doar sunt banii tăi și poți să faci ce dorești cu ei.