| JohNNy7200 a întrebat:

Ajutati-ma si pe mine cu un raspuns la urmatoarea intrebare: Cum pot sa fac niste bani la varsta de 14 ani? Intrebarea asta mi-o pun de aproape un an de zile, de cand am vrut sa imi cumpar si eu o bicicleta...
P. S va rog frumos sa-mi raspundeti serios.

Multumesc!

Răspuns Câştigător
| getutageo a răspuns:

Sunt foarte seroasa cand iti spun ca bicicleta poate astepta iti distrugi copilaria muncind o sa ai timp de la 20 in sus.......si poti lucra ca meditator sau bona nu cred ca te ar angaja cineva avand in vedere ca esti mica alceva in afara de cele 2 nu stiu ce sa iti spun

| JohNNy7200 explică (pentru getutageo):

Da, stiu CA CAm (cacofonie intentionata) asa este, dar parintii mei usor usor nu isi mai permit mare lucru. Mai raman doar eu si sora mea.

4 răspunsuri:
| Adib123 a răspuns:

Gasesti cateva idei de afaceri simple, la domiciliu, pe http://3afaceri.blogspot.com/

| Baniptc a răspuns:

Intra pe www.leiigrei.blogspot.com si alege din oportunitatile de a face bani pe internet, toate metodele sunt testate de mine!