| SandaCrudu a întrebat:

Am 11 ani si vreau sa strang bani pe telefon! Ce ajutor imi recomandati prin diferite metode de a strange bani!

5 răspunsuri:
| AlessaLovesYou a răspuns:

Ai putea sa ceri alocatia de la parinti. Si cand iti dau bani de buzunar, incearca sa ii pastrezi. Ai putea si sa faci un targ cu parintii : daca aduni jumatate din bani, pun si ei jumatatea cealalta si iti cumpara telefon. Eu asa am facut, poate ai noroc si merge si la tine.

| Suck a răspuns (pentru AlessaLovesYou):

Mda... la tine alocatie e cat un salar minim pe economie la noilaughing

| AlessaLovesYou a răspuns (pentru Suck):

Nu stiu. Alocatia mea e £20.70 pe saptamana pentru ca sunt prima nascuta. Cat e la voi minimul pe economie?

| Suck a răspuns (pentru AlessaLovesYou):

1000 de lei... deci esti aproape. La noi alocatia e de 80 de lei pe luna. Tu iei pe o saptamana cat luam noi in doua luni aproape.

| AlessaLovesYou a răspuns (pentru Suck):

Wow...daca spun ca Romania trebuie imbunatatita te superi?